S&P 500 12.8. 2015

Včerejší seance spolu s dnešním pre-marketem v podstatě dokončila včerejší hypotézu o možné testu nižších cen a především testu ceny 2056. Největším vodítkem včerejší seance byla skutečnost, že jsme dostali velice omezenou reakční nákupní aktivitu, která odmítla ceny minulého dne. Následoval pohyb k úrovni 2073.75, od které se trh odrazil k téměř šesti bodové korekci. Ve zbytku seance trh zpomalil a uzavřel v rovnovážné oblasti. Včerejší analýzu naleznete zde.

Zajímavá situace nastala v pre-marketu, kdy trh dokončil hypotézu o testu slabšího low na 2056, následně našel kupce a obchoduje sice s klesajícím gapem, ale stále v relativní blízkosti včerejšího rozpětí.

Dnes můžeme očekávat všechny tři možné scénáře. První hypotéza je taková, že bychom mohli najít kupce a v rámci reakční nákupní aktivity korigovat klesající trend z pre-marketu a dostat se zpět do včerejšího rozpětí k testu VPOCu.

Druhá hypotéza počítá se zpomalením a chopem v oblasti otevření.

Hypotéza číslo tři kalkuluje se vstupem prodejců a testu úrovně 2056 i v regulérních obchodních hodinách.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500

S&P 500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.