S&P 500 10.8. 2015

V první části páteční seance jsme se drželi uvnitř rovnovážné oblasti ze čtvrtka. Následně přišel průraz dolů vstříc k našim dvěma supportům. Z čehož na prvním supportu žádní kupci nevstoupili, ale na druhé úrovni jsme vytvořili dokonce denní low. Nakonec jsme uzavřeli v horní části dne.

Dnes budeme pravděpodobně otevírat rostoucím gapem up. Zpravidla vždy, když otevíráme mimo rozpětí předchozího dne, tak očekáváme reakční aktivitu směrem do předchozího rozpětí. V tomto případě očekáváme tedy prodejní reakční aktivitu.

Ze střednědobého pohledu se nyní nacházíme na neférových dnech. Tudíž můžeme očekávat zpětný pohyb vzhůru směrem k úrovním 2096-97.5 (mikro-kompozitní VPOC).

Dnešní první hypotéza bude definována jako reakční prodejní aktivita směrem k pátečnímu uzavření (i HVN level), kde bychom mohli najít kupce a následně pokračovat směrem k mikro-kompozitnímu VPOCu. Tato hypotéza počítá i s možností, že reakční prodejní aktivitu nedostaneme a půjdeme rovnou vstříc k testu 2096-97.5

V případě, že bychom se dostali pod hodnotu pátečního uzavření, lze očekávat test pátečního VPOCu na 2065.5. V tomto případě bychom očekávali buďto zpomalení a tvoření hodnoty v oblasti nízkého objemu 2067-71 nebo pokles níž směrem k low swingu na 2056.5.

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P 500

S&P 500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.