S&P 500 1.9. 2015

První zářijová analýza bude ve znamení velké volatility. Akciový index S&P500 spadl v pre-marketu o více než 40 bodů. Vzhledem k takto velké aktivitě v pre-marketu opět nabádáme k opatrnosti.

Z pohledu teorie aukce, otevření mimo rozpětí předchozího dne, vyvolá automaticky hypotézu o reakční aktivitě. V tomto případě můžeme očekávat nákupní reakční aktivitu, ale při takto velkém propadu je třeba být opatrný a je velmi pravděpodobné, že po takto velkém propadu dostaneme spíše jeho pokračování směrem k úrovni 1894.

V případě vstupu prodejců do trhu, můžeme očekávat test netestovaného VPOCu z 26.8. na 1894 (1). Další cílové úrovně nemáme.

Na stranu long je obecným targetem hodnota uzavření z 26.8. 1936 (2) a low předchozího swingu na 1944 (3). Rezistenci v případě pohybu vzhůru by mohla rovněž vyvolat mikro-kompozitní LVN na 1950.25 (4)

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

**Hypotézy jsou vždy vytvářeny na první dvě hodiny regulérní US seance, která začíná od 15:30.

S&P500

S&P500

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.