Ropa 24.9. 2015

 

Ropa dnes pokračuje ve včerejším výprodeji. Klesající aktivita posledních dvou dní dostává ropu  mimo rovnovážnou oblast. Nyní nastává klíčový okamžik pro kupce, kteří pokud nechtějí dopustit další pokles cen, musejí nyní uvažovat o vstupu.

Trh se nyní blíží k hlavní nákupní zóně, kterou představuje dlouhodobá denní LVN na 43.52 (1), kterou by mohli kupci začít bránit. Další zóny, které by mohli motivovat kupce ke vstupu jsou:

-denní HVN na 43.05 (2)

-další denní LVN na 42.07 (3)

Pokud bychom dnes nalezli kupce 43.52, lze v následujících dnech očekávat test dlouhodobého VPOCu na 45.67 (4).

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.