Ropa 16.9. 2015

Včerejší seance splnila druhou i částečně první hypotézu. Trh nejdříve šel dle očekávání pomalu vzhůru, při následném agresivním vstupu prodejců zafungoval skvěle pondělní VPOC, kde velice agresivně vstoupili kupci, kteří drží kontrolu nad trhem do teď.

Hypotéza č.1

Vzhledem k tomu, že se nyní nacházíme nad mikro-kompozitním VPOCem (44.60 bod 1), musíme vždy očekávat, že se trh k této úrovni vrátí. Následně bude zajímavé sledovat, zda tuto úroveň odmítneme či zde začneme tvořit hodnotu. Kupci by rovněž mohli vstupovat na vyznačené trendové lince.

Hypotéza č.2

Jelikož je hlavní rezistence až na 46.96 (2) poměrně vzdálená a ostatní profily nenabízí žádnou kvalitní zónu pro prodej, nemáme dnes žádné prodejní úrovně.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

Ropa

Ropa

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.