EUR/USD 7. 8. 2015

Včera jsme měli opět velice pomalou seanci. Následovali jsme hypotézu zaplnění oblasti nízkého objemu ze středy s target úrovní 1.0871 (VPOC ze středy), kam jsme nedošli. Po testu oblasti nízkého objemu jsme našli kupce, kteří trh dostali na horní hranici rovnovážné oblasti, ale nikam dále.

Hypotézy jsou pro dnešek prakticky stejné jako jsme měli včera. Na stranu short máme target úroveň 1.0871. Po proražení této úrovně můžeme očekávat test slabšího low na 1.0853. Další target úrovně na stranu short jsou zmíněny zde.

Na stranu long se nám úrovně rovněž nemění. První target úroveň je netestovaný VPOC z úterka a mikro-kompozitní VPOC. Pokud tyto zony prorazíme, tak určitou rezistenci bychom mohli najít na 1.1028 (mikro-kompozitní LVN) či HVN na 1.1041.

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

EUR/USD

EUR/USD

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.