EUR/USD 6. 8. 2015

Středeční seance začala velice opatrně v očekávání vyhlášení řady reportů.  I přes nervozitu způsobenou vyhlášením řady reportů trh následoval naší hypotézu o zaplnění zóny slabého objemu. Dnes ráno trh téměř vystoupal až k naší rezistenci na 1.0952, kde se zatím odrazil.

Dnes můžeme očekávat buďto návrat zpátky s targetem 1.0871 (včerejší VPOC-bod 1) a zpomalením v zóně 1.0893 (bod 2). Druhá hypotéza počítá ještě s jedním pokusem jít vzhůru k pořádnému testu 1.0952 (bod 3), pokud zde nenajdeme prodejce, můžeme očekávat test 1.0968-71 (bod 4), kde buďto zpomalíme a budeme pokračovat vzhůru nebo bychom mohli najít prodejce. Pro kompletní pochopení dnešní přípravy je vhodné si přečíst i  včerejší analýzu.

EUR/USD

EUR/USD

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.