EUR/USD 5. 8. 2015

Včerejší seance začala dle očekávání pomalým obchodováním. Po testu horní hranice největší zóny hodnoty (bod 1) jsme našli prodejce, kteří dostali trh přes 1.0924 (zmíněná target úroveň) až k 1.0853, kde trh nyní stabilizuje.

Dnes bychom mohli vyplnit včerejší zónu nízkého objemu (bod 2) s tím, že bychom mohli najít prodejce na 1.0954 (poslední hodnota nízkého objemu-horní šipka od bodu 2) a případně na 1.0968-1.0971 (včerejší VPOC a mikro-kompozitní VPOC bod 3). Pokud zde prodejce nenajdeme, můžeme očekávat zpomalení a rostoucí trh.

V případě prolomení včerejšího low, můžeme očekávat test 1.0829 (dolní hranice vyvážené oblasti a LVN z kompozitního profilu-bod 4), kde bychom mohli najít kupce. Když tuto zónu prolomíme, tak již nám nic nebrání testovat 1.0818 (low denního swingu) a pak psychologickou úroveň 1.0800, která by rovněž mohla zafungovat jako support.

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

EUR/USD

EUR/USD

EUR/USD

EUR/USD

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.