EUR/USD 31. 8. 2015

Páteční den zpočátku plnil hypotézu a nejasnosti dalšího pohybu, postupně se však ukázalo, že po malých krůčcích vyklesává. Tento pohyb akceleroval rychlý spike v 17:30 až téměř ke zmiňované LVN 1,1150*. Celkem zajímavé věci se dějí v aktuální asijské seanci. Od počátku obchodování je v jednoznačném uptrendu, což není pro první seanci týdne obvyklé. Co to znamená pro výhled na dnešní den?

Předem nezapomeňme, že je poslední den měsíce, a to může přinést neočekávané pohyby, jelikož fondy, banky a další instituce mohou dělat změny ve svých portfoliích. Jednoznačný nákupní sentiment asijské seance může být do jisté míry rovněž směrodatný. Pokud sentiment vydrží i evropskému segmentu trhu, první reakci lze očekávat na silném pátečním VPOCu, je však možné, že se naplní ještě před začátkem obchodování v Londýně. Dalším cílem je LVN 1,1319* těsně nad high, které je slabé, a tak by mělo být snadno překonáno. Posledním dnešním cílem je LVN v kombinaci s low rovnovážné oblasti 1,1353*. Pokud trh překoná i tuto úroveň, měl by výrazně zpomalit. Pokud by se trh měl tendenci vracet proti asijské seanci, pátek vytvořil LVN 1,1214*.

V  11 hodin nás čeká důležitý ukazatel CPI v eurozóně, který může dosavadní sentiment převrátit.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů. 

 

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.