EUR/USD 28. 8. 2015

Včerejší cíl prodejní seance 1,1223* byl splněn na výbornou. Cena na ni reagovala příjemným odrazem. Nakonec se jí ale podařilo proobchodovat i kousek pod ní, když byl téměř otestován ještě NVPOC z minulého čtvrtka. Medvědímu trhu opět napomohla pozitivní data z americké ekonomiky. V trhu je znát uklidňující se struktura.

V profilu trh včera vybudoval krásnou LVN v okolí včerejšího středu seance, tedy 1,1274*. Ta však již byla testována v asijské seanci a nejspíše otevřeme v jejím blízkém okolí, takže bych ji nepovažoval za směrodatnou pro dnešní vývoj. Vzhledem ke struktuře trhu vnímáme aktuální výhled jako vyrovnaný na obě strany. Nad i pod trhem jsou silné úrovně, které stojí za testování. Prudký downtrend by měl být definitivně ukončen. Pokud se trh vydá spíše vzhůru, měly by ho alespoň dočasně pozastavit LVN spojená s low rovnovážné oblasti 1,1353* a nad ním jako rozumný dnešní cíl hezký NVPOC 1,1387. Pod cenou jsou to dvě LVN na cenách 1,1150* a 1,1092*

Ekonomický kalendář je poměrně plný, dejte pozor v klasické časy jako 10:30, 11:00 a 14:30, ale extrémně důležitý „červený“ report nás dnes nečeká.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM.

 

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

Denní profily EUR/USD s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen. Pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.