EUR/USD 26. 7. 2016

Shrnutí posledního obchodního dne:

Zpočátku včerejšího dne se opravdu objevila očekávaná reakční aktivita, která byla schopna prorazit dosavadní low. Až k 1,1014 se však nepropracovala, stalo se tak až dnes v časných ranních hodinách.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

 

Cena se tedy vrátila do oblasti distribuce minulého týdne, a to přímo do jejího středu. V těchto oblastech je obecně složité dle aukce určovat další směr pohybu. Spíš se očekávají různé oscilace v okolí VPOC 1,1014. Hranicemi pásma jsou úrovně 1,1051 a 1,09805.

I v úterý je fundamentů pomálu, nacházíme pouze několik amerických odpoledních fundamentů středního až nízkého dopadu na trhy.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

30minutový graf EUR/USD s denními objemovými profily s vyznačením hlavních zón a pravděpodobných scénářů.

I vy využijte informace o zobchodovaných objemech pro zdolání Výzvy! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Vysvětlivky ke grafu:

Červené linie označují důležité referenční úrovně. Modré šipky ukazují předpokládané varianty vývoje během dne – tzv. hypotézy. Šedé a zelené profily představují množství zobchodovaných kontraktů na cenu za každý den zvlášť. Zelená část objemových profilů je tzv. rovnovážná oblast daného dne, černě vyznačená cena se označuje jako férová cena neboli VPOC. Šedé části profilu pak představují tzv. neférové ceny toho dne.

Něčemu jste neporozuměli? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.