EUR/USD 21. 7. 2015

Pondělní seance přinesla očekávanou mírnou korekci na hodnotách střednědobého low z 27. 5. 2015. Trh se celý den pohyboval v úzkém pásmu. Až před koncem americké seance vytvořil zajímavý nákupní výběžek, jehož konec je na VPOCu, na který jsme také upozorňovali ve včerejší analýze.

Oblast hodnoty i včerejší VPOC se oproti pátku změnily jen mírně, proto včerejšek nepřinesl žádnou změnu v našem výhledu. Stále platí silné zóny pod low (což podpořil i zmíněný nákupní výběžek), které nebudou chtít prorazit a při testech výše samozřejmě včerejší VPOC na 1,0862* a LVN spojená s pátečním high rovnovážné oblasti 1,0888*. Pokud hranice pod low přecijen povolí, lze očekávat výraznější pohyb dolů. S vyšší pravděpodobností ale čekáme testy vyšších cen.

Ani úterý nepřinese žádné plánované fundamenty s vysokým očekávaným vlivem na trh.

21.7

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

*Nezapomeňte, že ceny futures na EUR/USD se mírně liší od spotových cen, pokud obchodujete spotový forex, pro lepší orientaci sledujte zóny na našich grafech. Více v článku Proč má smysl analýza objemů měnových futures?.

Něčemu nerozumíte? Využijte náš slovník pojmů nebo článek o základech tržní aukce, podle které trhy analyzujeme.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tato analýza je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz a v žádném případě neslouží jako investiční doporučení. Obsah slouží pro edukativní účely.