DAX 9. 7. 2015

Příprava pro včerejší den počítala s reakční nákupní aktivitou směrem k daným zónám a následný short (Dax 8.7.2015). Tato hypotéza byla pravdivá z dlouhodobějšího pohledu, reakční nákupní aktivitu jsme dostali až v pozdější části dne, ale zóna číslo 2 zafungovala perfektně a nakonec se na této zóně vytvořil i konečný vrchol.

Včerejší den přinesl krásný vyvážený profil s velice slabým high, který jsme vytvořili na úterním VPOCu. Kupci jsou stále v trhu a stále bojují o udržení vyšších cen. Včerejší vyvážený profil může být dobrá základna pro pohyb vzhůru. Dnes nás čekají dva možné scénáře:

1.Dle metodologie teorie aukce bychom měli očekávat reakční prodejní aktivitu směrem k VPOCu včerejšího dne, kde buďto opět zpomalíme a budeme tvořit rovnovážnou oblast, což si osobně myslím je více pravděpodobné, nebo prorazíme včerejší dno a započneme klesající trend.

2.Reakční prodejní aktivitu dostaneme pouze z části či vůbec. V tomto případě bych očekával postupný rostoucí trh směrem k úternímu uzavření (bod 3 z přípravy 8.7.) a následně ke střednědobému targetu (viz. screen).

Dax 9.7.2015 15M TF

Dax 9.7.2015 15M TF

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.