DAX 9. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší sváteční den se na Daxu projevil nižší aktivitou. Rozpětí bylo poloviční oproti pondělí seanci, avšak úplně mrtvý trh nebyl. Seanci ovládli dopoledne prodejci, kteří vytvořili denní low na ceně 12860. Od této ceny se projevili kupci, kteří prodeje zastavili a nakonec ještě uzavřeli seanci v zelených číslech na ceně 12940.

Důležité oblasti

  • Support: 12860
  • Resistence: 12965

Statistiky pro dnešní den

  • 82 % pravděpodobnost proražení high 12956
  • Vysoká pravděpodobnost uzavření seance mimo rozpětí předchozího dne
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 23:00 Vyhlášení úrokové sazby bankou Nového Zélandu

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Pokud se dnes zaměříme na výsledky statistické aplikace, ta jasně preferuje únik mimo rozpětí včerejšího dne a to spíše směrem vzhůru. Z tohoto důvodu bychom tedy mohli očekávat proražení ceny 12965 a pokračování rostoucího trendu, který jsme nastolili na konci měsíce dubna.
  • Jestliže kupci dnes nebudou agresivní a nepodaří se jim ovládnout trh, zajímavá support zóna je nyní 12860. To je předchozí low, které má nízkou pravděpodobnost proražení. Uvidíme, jestli případní prodejci budou mít dostatek sil na proražení této zóny, pokud se vůbec dostanou ke slovu.

DAX 9. 5. 2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.