DAX 9. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Vítám vás u první analýzy tohoto týdne. V pátek byl Dax opravdu líný. Statistika očekávala průraz čtvrtečního high, což se bohužel nestalo. První páteční hodina byla poměrně silná, nicméně potom aktivita kupců i prodejců ustala a Dax byl v chopu až takřka do uzavření, kdy v posledních dvou hodinách vstoupili do trhu prodejci. Dnes Dax otevřel velmi silně a velmi vzdáleně od pátečního uzavření. Gap má velikost celých 72 bodů.

Důležité oblasti

  • Support: 12 224

Statistiky pro dnešní den

  • Uzavření gapu pouze 50 % při 2 výskytech.
  • 76 % na průraz pátečního low.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Nic zajímavého pro Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes Dax vyrazil poměrně hodně silně vzhůru a již dokázal překonat páteční i čtvrteční high. Uzavření gapu ( i průraz pátečního low ) již není příliš pravděpodobný, protože první obchodní hodina má rozpětí nějakých 70 bodů a hodnota pátečního uzavření je 140 bodů daleko, což již odpovídá průměrnému dennímu rozpětí a to by musel Dax jít nyní jenom do shortu. Pokud se Dax vydá níže, tak máme zakreslený jeden support na  12 224 a pěknou trend linku na cca 12 200. Zpomalení můžeme čekat v zahuštěné oblasti z pátku. Na straně long nemáme žádné výrazné rezistence.

Analýza Daxu 09.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.