DAX 9. 3. 2018

Dax Analýza 9. 3. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Vítám vás u poslední analýzy tohoto týdne. Včerejší analýza byla ve znamení ECB, dnešní analýza bude ve znamení americké nezaměstnanosti. Dax včera začal padat, což vzhledem k očekávání průrazu středečního vrcholu nám zvyšovalo RRR. První support na 12 217 kupce nepřinesl, za to support 12 174 kupce přilákal a Dax zde vytvořil low dne. Po vyhlášení ECB přišel pohyb vzhůru o 210 bodech. Rovněž byla splněna statistika o uzavření mimo rozpětí. Dax rovněž uzavřel v horní části svého rozpětí. Dnešní gap mezi seancemi již byl uzavřen.

Důležité Price Action oblasti

  • Support: 12 274
  • Slabší rezistence: 12 400

Statistiky pro dnešní den

  • 71 % pravděpodobnost na proražení high.
  • Z 15 výskytů máme pravděpodobnost 87 % na uzavření mimo rozpětí. (Statistika Lokace otevření + uzavření).
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 Změna nezaměstnanosti v USA – pozor!

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes má Dax velmi vysokou pravděpodobnost na proražení vrcholu předchozí seance. Navíc máme velmi vysokou pravděpodobnost na uzavření mimo rozpětí předchozí seance. Důležité je upozornit na dnešní vyhlášení americké nezaměstnanosti. Do 14:30 lze očekávat, že bude trh vyčkávat, potom trh může nastolit směr dle výsledku dnešního fundamentu, stejně jak tomu bylo včera. Kupce můžeme hledat na především na 12 274 s targetem včerejšího vrcholu.
  • Vstup prodejců lze očekávat na ceně 12 399, ale pozor na případné prudké pohyby po fundamentu.

 

Analýza Daxu 9.3.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.