Dax 9. 11. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včera jsme se po týdnu dostali mimo maximální ceny Daxu. Otevřeli jsme v blízkosti předchozího close a obchodníci na těchto cenách také realizovali objednávky celý den. Došlo tedy k vytvoření vyváženého objemového profilu a Dax se posunul spíše do strany než na nové ceny. Prodejci se mohou pochválit. Udrželi Dax pod cenou resistence 13435, kupcům se tuto cenu nepodařilo ani otestovat.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli v rovnovážné oblasti a zatím zde obchodujeme. Co by se dnes mohlo stát? V hlavě máme dvě myšlenky. Buď budou prodejci agresivní a vydají se rovnou k uzavření listopadového gapu, a nebo se nejprve dočkáme aktivity kupců a prodeje by mohly nastat až po té. V takovém případě očekáváme test resistence 13435, která by mohla zafungovat jako dobrá spouštěcí zóna pro prodejní objednávky. V případě, že tato cena bude proražena, je možné, že se opět dostaneme do HVN 13465.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.