Dax 9. 10. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

V pátek jsme otevřeli v blízkosti předchozího high, které jsme vzápětí prorazili. Proražení však nebylo nikterak silné. Vytvořili jsme nové high na 12985, které jsme 2x testovali, avšak na vyšší ceny jsme se nedostali. Magická cena 13000 tak zůstává nedosažena. Denní férová cena se přesunula výše na 12970, což je dobrá zpráva pro kupce. I když byla seance uzavřena v červených číslech na 12960, kupci mají stále dobrou pozici.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena na horní hranici včerejší rovnovážné oblasti. Máme před sebou nyní dvě zajímavé cenové hladiny. Nad námi zmíněná resistence ve formě 13000. Pod námi HVN aktuální oblasti 12945, kde bylo realizováno nejvíce objednávek. Zatím jsou dnes silnější prodejci a pokud jim to vydrží, očekáváme test právě této ceny, která by se následně mohla stát dalším supportem v cestě k 13000. Jestliže jako support tato cena nezafunguje, je dost možné, že se dosažení 13000 v nejbližších dnech nedočkáme. Pokud prodejci ztratí svoji převahu, očekáváme útok na 13000.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.