Dax 9. 1. 2018

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pondělní seance začala masivním růstem a vzhledem k předchozím silně rostoucím dnům šlo očekávat i podobný průběh pro včerejší seanci. To se však nestalo, silný long byl korigován ihned v 9:00 rychlým propadem, který splnil statistiku Reakční aktivity. Následně jsme se již žádné významné akce nedočkali a zformovali jsme krásný vyvážený profil.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli uvnitř pondělní seance a uzavřeli jsme jak gap, tak VPOC. Aktuální rozpoložení vypadá, že nás dnes může čekat velmi líný den, nečekají nás ani žádné zprávy. Zajímavé zóny pro dnešek (pokud se tam dostaneme) je LVN 13 407 – 13 423, pokud tuto zónu překonáme, je jasným magnetem HVN na 13 460. Naprosto stejné rozpoložení je rovněž pod aktuální cenou, kde je LVN kolem 13 328 a HVN 13 312.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Analýza dne 9.1.2017

Dax analýza 8.1.2018 DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.