DAX 8. 3. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Středeční seance měla abnormální rozpětí 310 bodů. Od open Dax prakticky vystřelil vzhůru a kupci drželi otěže nad trhem až do uzavření. K uzavření došlo v horních 90 % celého rozpětí. Zmíněná rezistence 12 120 žádné prodejce nepřinesla a trh prostřelil skrz ní. Statistických zajímavostí přinesla včerejší seance několik, první je návrat do rozpětí předchozího dne, druhou je uzavření gapu a třetí překonání i úterního high. Tyto všechny statistiky měly velmi malou pravděpodobnost. Dnes Dax otevřel na hladině včerejšího uzavření.

Důležité Price Action oblasti

  • Support: 12 217, 12 174, 12 108
  • Rezistence: 12 307

Statistiky pro dnešní den

  • 82 % pravděpodobnost na proražení high.
  • Z 23 výskytů máme pravděpodobnost 100 % na uzavření mimo rozpětí. (Statistika Lokace otevření + uzavření).
  • Více ve Statistické aplikaci.

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Makroekonomické vyhlášení

  • 13:30 Minimální úrokové sazby.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes má Dax velmi vysokou pravděpodobnost na proražení vrcholu předchozí seance. Navíc máme velmi vysokou pravděpodobnost na uzavření mimo rozpětí předchozí seance. Důležité je upozornit na dnešní vyhlášení ECB o minimální úrokové sazbě. Do 13:30 lze očekávat, že bude trh vyčkávat. Kupce můžeme hledat na zmíněných supportech s targetem včerejšího vrcholu.

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.