Dax Analýza 8. 2. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Středeční seance měla již poměrně normálních 240 bodů a dnešní první hodina má zatím 40 bodů, což se dokonce řadí mezi normální hodnoty. Včerejší den zahájili prodejci, kteří dostali Dax do zahuštěné oblasti a nakonec došlo i na splnění statistiky o proražení vrcholu předešlého dle. Důležitým poznatkem může být, že jsme včera jasně odmítli ceny nad úterním vrcholem.

Důležité Price Action oblasti

  • Target: 12 332- včerejší low.
  • Support: 12 332

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Pozor! 13:00 – Bank of England bude vyhlašovat úrokové sazby.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes je statistika poměrně vyrovnaná pro long i short, takže nám moc nepomůže. Z hlediska PA můžeme rovněž očekávat long i short. Na jednu stranu jsme včera jasně odmítli vyšší ceny a nyní je na trzích poměrně nervózní nálada. Na stranu druhou by další rostoucí den, který by umazal shorty také nebyl na škodu. Navíc v 13:00 BOE vyhlašuje úrokové sazby.
  • Pokud do trhu vstoupí prodejci, tak včerejší low vůbec nevypadá jako silné, z tohoto důvodu je to perfektní cíl. Pokud bychom prorazili dále, tak kupce bychom mohli najít na supportu na 12 332.
  • V případě, že do trhu vstoupí kupci, tak žádné PA targety nemáme. jestliže bude trh bude silný, tak nebudu vyhledávat žádné proti-trendové signály.

Analýza Daxu 8.2.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.