DAX 8. 11. 2018

Středeční seance vyšla podle představ. Dax neprorazil úterní low a vyrazil vzhůru. Po otevření US seance sice do trhu vstoupili prodejci, ale v závěru seance jasně dominovali kupci. Dax dokonce uzavřel na úplném high. Dnes otevíráme s klesajícím gapem vně včerejší seance.

Důležité oblasti

  • Resistence: /
  • Support: 11 435, 11 554

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 20:00 FOMC!

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes máme FOMC! Z tohoto důvodu může být odpolední, ale i dopolední seance poměrně líná. Všichni profesionální obchodníci, kteří mají značné prostředky budou pravděpodobně vyčkávat na vyhlášení FOMC, které je v 20:00. Z důvodu toho, že máme opravdu velkou pravděpodobnost proražení včerejšího high, tak všechny long obchody mají zcela jasný target. Kupci by mohli vstoupit na trend lince nebo na 11 554. Další target pro kupce je vrchol swingu na 11 682. Jakmile dojde k proražení včerejšího low, tak hypotéza o kupcích padá.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.