Dax 8. 1. 2018

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seance byla opět ve znamení masivního růstu, který se odehrál hned v úvodu dne. Kolem 11:30 již trh zpomalil a nakonec uzavřel takřka na úplném vrcholu. Ze střednědobého pohledu se vracíme do oblasti cen, kterou Dax vytvořil v listopadu minulého roku rychlým skokem vzhůru. Tuto oblast vysokých cen jsme zase po 6 dnech opustili opět rychlým pohybem, nyní se do této oblasti cen vracíme.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes otevíráme nad rozpětím předchozího dne, z toho plyne, že je ve hře statistika Reakční aktivity. Z této analýzy plyne, že z 87 % můžeme očekávat návrat do rozpětí předchozího dne. Důležité zóna je zatím netestovaný VPOC na 13 456 a all time high na 13 526. Pokud vydrží takto silný pohyb vzhůru, není dobré obchodovat proti tomuto trendu. Pokud nakonec do trhu vstoupí prodejci, máme jasně stanovený target v podobě pátečního high na 13 341 a pátečního VPOCu na 13 304.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Dax analýza 8.1.2018

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.