DAX 7. 7. 2015

Německý DAX včera zahájil obchodování předpokládanou rostoucí reakční aktivitou. Tento rostoucí pohyb nás nicméně nedostala ani do rozpětí předcházejícího dne. Po vytvoření prvního high DAX začal tvořit krásný vyvážený profil, kde trh respektoval rovnovážné hraniční body. V pozdějších hodinách přišel test dna denního swingu, který jsme zformovali 16.6. Toto byl již třetí test a tudíž dle metodologie teorie aukce jde o velmi slabé dno. Navíc pod tím  dnem(low) nemáme žádné záchytné body, takže proražení by mohlo přinést výraznější klesající pohyb.

Pokud bychom po otevření dostali rostoucí aktivitu, tak bych očekával, že bychom mohli respektovat horní hraniční bod včerejší rovnovážné oblasti (1), případně test až VPOCu 7.3. (2), ale primární hypotéza počítá s nastolením klesajícího trendu a proražením slabého low.

DAX 7.7.2015

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.