DAX 7. 6. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Po dlouhé době se seance opravdu vyvedla. Rezistence na 12 839 byla sice proražena  o cca 20 bodů, ale statistika o proražení včerejšího low vyšla skvěle. Po proražení low do trhu vstoupili agresivně kupci, kteří drželi nadvládu nad trhem až do close.

Důležité oblasti

  • Intradenní support: 12 854, 12 813 a trend linka

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes máme velmi vysokou pravděpodobnost, že bude proraženo včerejší high. Pravděpodobnost je to celých 90 %. Kupce bychom mohli najít na slabším intradenním supportu 12 854, popřípadě na 12 813 a neposledně i na docela pěkné rostoucí trend lince.
  • Jakmile prorazíme 12 924, lze očekávat test 13 035.

Analýza Daxu 7.6.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.