DAX 7. 6. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Pravděpodobnost, že včera dojde k průrazu středečního vrcholu měla celých 90 % a také byla splněna. Následný long, který jsme očekávali se však nedostal. Supporty, které měly posloužit jako odrazový můstek pro průraz středečního vrcholu pozbyly po splnění statistiky své důležitosti a také nebyly příliš respektovány. Včerejší seance uzavřela blízko svého low, které již bylo proraženo.

Důležité oblasti

  • Slabší support: 12 639
  • Slabší rezistence: 12 717, 12 791

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • G7 Meeting – po celý den

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes máme velmi vysokou pravděpodobnost, že vyplníme gap, který vznikl mezi seancemi. Z PA pohledu bychom mohli následně očekávat short směrem k 12 639. Rovněž také máme pravděpodobnost 75 % na uzavření mimo rozpětí předešlého dne, ale při velmi málo výskytech. Po překonání 12 639 by trh mohl zpomalit.
  • Pokud překonáme rezistenci na 12 717, tak lze očekávat pohyb k 50 % včerejšího pohybu a následný vstup prodejců.

Analýza Daxu 8.6.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.