DAX 7. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Páteční seance byla do vyhlášení americké nezaměstnanosti velmi klidná, po vyhlášení nezaměstnanosti ve 14:30 přišel velmi silný pohyb vzhůru. Dax nakonec uzavřel na svém vrcholu. Dnes Dax otevřel mimo rozpětí předešlého dne a gap již také uzavřel.

Důležité oblasti

  • Support: 12 778, 12 826

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Pokud do trhu vstoupí nejprve prodejci můžeme očekávat reakci kupců na supportech 12 826 a 12 778. Proražení pátečního low je velmi nepravděpodobné.
  • Pokud budeme pokračovat výše, tak nemáme žádné jasné rezistence, kde bychom mohli očekávat vstup prodejců. První pěkná rezistence je až na 13 153

Analýza Daxu 7.5.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.