Dax Analýza 7. 3. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Při psaní včerejší analýzy Dax poměrně silně posiloval. Od deváté hodiny však Dax zpomalil a nakonec zvítězila statistika reakční aktivity, která říkala, že máme 94 % pravděpodobnost na návrat do pondělní rozpětí. Dax nakonec uzavřel ve spodní polovině svého rozpětí s celkovým denním rozpětím normách 170 bodů. Při otevření nás však čekalo překvapení s poměrně velkým klesajícím gapem o velikosti 157 bodů. Rozpětí včerejší low – dnešní open je celých 104 bodů. Dax otevřel na hranici zmíněného supportu, který tímto pozbývá platnost.

Důležité Price Action oblasti

  • Rezistence: 12 120, 12 307

Statistiky pro dnešní den

  • První hodina je nezvykle volatilní.
  • Žádné jiné statistiky aktuálně k dispozici nemáme. Další přijdou po ukončení první obchodní hodiny.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:15 Změna nezaměstnanosti mimo zemědělství a vládu.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Stejně jako včera Dax v první hodině poměrně razantně posiluje. Do návratu do včerejšího rozpětí zbývá už jenom 40 bodů. Na ceně 12 120 je také pěkná rezistence, kde by mohli vstoupit prodejci. Posilování nad menší zahuštěnou oblast 12 160 již není příliš pravděpodobné, ale stát se může cokoliv.
  • Pokud do trhu vstoupí prodejci, můžeme spíše očekávat zpomalení a zakotvení v oblasti kolem 11 866 – 12 203

Analýza Daxu 7.3.2018

Analýza Daxu 7.3.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.