Dax 7. 12. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena prodejním gapem v blízkosti předchozího low. Toto low prodejci ihned prorazili, dostali se až na 12860, kde byli silně odmítnuti. Podívejte se na objemový profil, jak je low silné, nebyly tam žádné objednávky. Trh chvíli konsolidoval do strany a pak došlo k úniku směrem zpět do rovnováhy. Seance byla opět uzavřena přímo uprostřed rovnováhy na ceně 13000.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena rostoucím gapem nad včerejším high, což by mohlo znamenat, že kupci pokračují. Jsme na ceně 13040, což už je v horní části tlustého objemového profilu. Pokud tento profil překonáme, mohli bychom se znovu podívat k maximálním cenám. Na včerejší seanci je vidět, že dno bylo odmítnuto, avšak i přes to byla většina objednávek zobchodována na nižších cenách. Myslíme si, že i pro dnešní den by mohla rovnovážná oblast obchodníky přitahovat, a tak bychom se mohli pohybovat mezi 13060 – 12950. Jestliže se dostaneme výš, jako první zónu máme zaznačenou cenu 13170. V případě prodejů bychom mířili na test včerejší férové ceny 12930.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.