DAX 7. 11. 2018

Včera Dax přidal další bod do statistiky uzavření gapu. Jak jsme očekávali, gap byl uzavřen hned v prvních obchodních hodinách. Trh následně pokračoval směrem dolů a prorazil i zmiňované low 11 462. Zde nedošlo úplně ke zpomalení, kupcům se podařilo z této cenové hladiny vymanit zpět vzhůru. Nakonec trh uzavřel téměř na své otevírací ceně.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 588
  • Support: 11 435

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné makro zprávy, které by mohly ovlivnit Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

V dnešní hypotéze se budeme soustředit zejména na statistiku proražení včerejšího low. Pokud se podíváme na Statistickou aplikaci, vidíme, že dle historie jsou šance na proražení opravdu nízké. To z toho důvodu, že včerejší High jsme prorazili hned při otevření a šance na proražení low tedy padá na nízkých 11 %. Co to pro nás nyní může znamenat? Statistika pro dnešní den znevýhodňuje prodejce. Můžeme očekávat spíše pohyb do strany pod resistencí 11588 nebo její proražení směrem vzhůru. Nezapomeňme, že i když je dle statistiky pohyb dolů dnes méně pravděpodobný, neznamená to, že se tak nemůže stát.

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.