Dax 7. 11. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance toho příliš nenabídla. Otevřeli jsme v rovnovážné oblasti, mírně se vydali dolů, avšak nakonec se žádný pohyb nekonal. Seance zůstala vyvážená v úzkém cenovém rozpětí. Seance byla nakonec uzavřena na HVN 13465.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní otevření vytvořilo nové maximální high. Open cena dnešního dne je přibližně 40 bodů nad včerejší cenou close. Podobné gapy byly v historii uzavřeny z 63 %. Co by mohlo nyní hrát pro uzavření gapu? Cenu by mohla přitahovat HVN 13465. Pokud bychom poslední dny označili za akumulaci objednávek, mohli bychom aktuální situaci vyhodnotit jako mírně lepší pro kupce. V takovém případě si počkáme na možný break na další vyšší ceny, ale vždy je potřeba počkat až na to, co nám řekne sám trh.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.