DAX 7. 9. 2018

Na Daxu byl včera poměrně viditelný souboj kupců a prodejců na poměrně důležité úrovni. Po otevření nejdříve vstoupili do trhu prodejci, ale jejich snahu rázně odmítli kupci. Již to vypadalo, že na vrcholu zahuštěné oblasti z března spíše začneme budovat základnu pro test gapu z 12 218, ale v pozdější části seance do trhu razantně vstoupili prodejci. Uzavřeli jsme ve spodní části rozpětí. Dnes otevíráme s klesajícím gapem, low zatím proraženo nebylo

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 026, 11 980
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 nezaměstnanost v US.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes očekáváme podobný scénář jako včera s tím, že ve 14:30 může přijít významná volatilita. Prodejci by mohli vstoupit kolem 11 980 a 12 026. Následně můžeme cílit naše obchody na včerejší low. Jakmile se dostaneme nad 12 026, lze spíše očekávat zpomalení a pokud v tu dobu nebude proražené low, tak útok na high.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.