DAX 6. 7. 2015

Od 11. dubna, kdy Dax dosáhl svého maxima, se nachází v poměrně kvalitním klesajícím kanálu. Další zasazenou ránou bylo open tohoto týdne po řeckém referendu, kde tamní občané vyjádřili své „ne“ dohodě se zahraničními věřiteli. Dax reagoval gapem o více než 300 bodů.

Tímto pohybem jsme se definitivně dostali z rozpětí minulého týdne. Z denního grafu je patrné, že jsme stále v horní distribuci, avšak na dohled je hlavní LVN zóna 10600.

K běžné reakci po otevření gapem bývá korekce ztrát a pohyb zpět do předchozího rozpětí. Pokud bude mít Dax sílu vrátit se zpět k cenám z minulého týdne, z pohledu teorie aukce bude zajímavá předchozí férová cena (VPOC) na hladině 11100.

6-7daily

DAX Denní graf s kompozitním profilem

6-7-30min

DAX 30minutový graf s denními profily a mikro kompozitním profilem

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.