DAX 6. 6. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Úterní seance začala poměrně razantním růstem. Prodejci vstoupili do trhu kolem 13:00, následně Dax vytvořil perfektní 1-2-3 formaci a smazal veškerý růst. Uzavřeli jsme na low a dnes jsme otevřeli s rostoucím gapem. Statistika o uzavření vně předchozího rozpětí byla splněna.

Důležité oblasti

  • Intradenní rezistence: 12 839

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy pro Dax

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes nám statistika indikuje, že můžeme z 83 % očekávat průraz včerejšího low. Máme tedy jasně stanovený dnešní target v podobě včerejšího low. Prodejce bychom mohli najít na docela pěkné rezistenci na 12 839. Pokud bychom se dostali výrazně pod rostoucí trend linku, tak tato trend linka by mohla posloužit i jako rezistence.
  • V případě průrazu rostoucí dlouhodobé trend linky hypotéza o shortu padá.

Analýza Daxu 6.6.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.