DAX 6. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Vítám vás u poslední analýzy tohoto týdne. Včera Dax prakticky jenom stoupal. Žádné významné korekce jsme se nedočkali. Dnes Dax otevírá s poměrně velkým klesajícím gapem, který je už z velké části zaplněn.

Důležité oblasti

  • Support: 12 183
  • Slabší rezistence: 12 333

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 USD Nezaměstnanost.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes máme o 14:30 americkou nezaměstnanost (NFP), do té doby můžeme očekávat pomalejší trh. Nicméně první hodina je abnormálně volatilní. Pokud klesneme k supportu 12 183, tak bychom se mohli odrazit k zaplnění gapu, pokud ho neuzavřeme již nyní. Dnes máme velkou pravděpodobnost na proražení včerejšího high. Kromě poměrně pěkné trend linky na ceně 12 333 nemáme žádné blízké supporty.

Analýza Daxu 06.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.