Dax 6. 12. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance zůstala stále v oblasti rovnováhy. Poměrně zajímavé informace jsme měli ze Statistické aplikace. Tyto informace mohly dost pomoci. Proražení high mělo statistiku pouhých 37 % a skutečně k tomuto scénáři nedošlo. Naopak gap o velikosti 30 bodů byl v historii uzavřen ve 100% případech a úspěšnost neporušil ani včerejší den. Seance byla nakonec uzavřena na nové denní férové ceně 13015, která byla převzata z předchozího dne.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli prodejním gapem v blízkosti včerejšího low. Prodejci se okamžitě postarali o proražení včerejšího low. Pokud se podíváme na Dax pár týdnu dozadu, je vidět, že jsme stále na stejných cenách. Pohybujeme se od 12840 – 13200 s jasnou HVN okolo 13000. Z tohoto důvodu dnes očekáváme opět návrat k 13000. 13015 by mohla být nyní pěkný target pro kupující neboť jako včerejší férová cena by také mohla fungovat jako magnet a přitáhnout tak obchodní aktivitu. V případě, že dnes budou úspěšnější spíše prodejci, jako další support máme LVN na ceně 12840.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.