DAX 6. 11. 2018

Včera nám to opět docela vyšlo.  Dax nejprve vystoupal k rezistenci na 11 543, kde také uzavřel gap. Následně do trhu vstoupili prodejci, kteří dotáhli Dax až k průrazu pátečního low, které mělo slibnou pravděpodobnost na proražení. Následně jsme našli kupce a uzavřeli vně pátečního rozpětí, což mělo pravděpodobnost 80 %. Včerejší rozpětí bylo podprůměrných 86 bodů. Dnes otevíráme s rostoucím gapem.

Důležité oblasti

  • Resistence: 11 588
  • Support: 11 378

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost uzavření gapu 100 %. To znamená, že gap o této velikosti se zatím v historii uzavřel vždy.
  • Pravděpodobnost proražení pondělního low 60 %.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné makro zprávy, které by mohly ovlivnit Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

Vzhledem k tomu, že máme poměrně slibnou šanci na uzavření gapu, budou naše obchody směřovat především na stranu short. Pokud najdeme prodejce dříve než prorazíme včerejší high na 11 549, tak budou případné shortové obchody targetovat i low na 11 462. Pokud pondělní high prorazíme mohli bychom najít prodejce na 11 588, která sice nepatří k nejhezčím rezistencím, ale nic jiného v blízkosti nemáme. Pokud klesneme pod 11 462, lze očekávat zpomalení v zahuštěné oblasti.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.