Dax 6. 10. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Zpětný výprodej se nekoná. Při včerejší seanci prodejci nebyli schopni odvrátit další rostoucí pohyby. Kupcům se podařilo o pár dalších bodů rozšířit nové high na cenu 12980. Seance byla uzavřena v blízkosti této hodnoty, což je pro kupce dobrá zpráva. Abychom ten býčí optimismus trochu uklidnili, podívejme se na to, co nám říká objem objednávek. Většina objemu získala nižší část včerejšího rozpětí, kdy férová cena připadla na hladinu 12945. Objem tedy mluví spíše proti kupcům.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli na cenách včerejšího close. Měli jsme vysokou pravděpodobnost proražení včerejšího high s číslem 88 %. Taková byla pravděpodobnost proražení včerejšího high. Bohužel tuto informaci už nemůžeme využít pro obchodní příležitost, neboť high už bylo proraženo. Kupci jsou opravdu malý kousek od magické ceny 13000, takže je dost možné, že se dočkáme dalšího býčího pohybu. Pokud tomu tak nebude a budeme sledovat spíše objem, očekáváme pokles k 12940, či až 12900.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.