DAX 6. 9. 2018

Dax včera postupně driftoval níže. Prorazili jsme low z 28.6. a z 15.8. Nyní obchodujeme na vrcholu zahuštěné oblasti z března. Bohužel už došlo k proražení včerejšího low, klesající gap zatím uzavřen nebyl.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 217, 12 054
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy vyloženě pro Dax, ale v 16:00 se vyhlašuje americké ISM, které Dax poslední dobou ovlivňuje.

Hypotézy pro dnešní seanci

Vzhledem k tomu, že se aktuálně dostáváme do poměrně zahuštěné oblasti z března, tak můžeme očekávat, jak korekci kupců, zpomalení, ale i další propad níže. Díky tomu, že oblast z března je opravdu zahuštěná, tak tam nejsou pod námi patrné žádné jasné supporty. Dnes bychom mohli vystoupat, uzavřít gap a následně na ceně 12 054 lze očekávat vstup prodejců. Další docela dobrou zónou pro prodejce je 12 070. Po případném proražení 12 070 lze spíše očekávat postupný útok na neuzavřený gap na ceně 12 217.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.