DAX 5. 6. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Pondělní seance začala poměrně razantním růstem. Ihned po hlavním otevřením trhu v 9:00 vstoupili však do trhu prodejci, kteří dokázali dostat Dax pod cenu svého otevření. Tím pádem došlo k uzavření gapu, který měl pravděpodobnost na uzavření celých 95 %. Support na 12 735 zafungoval na menší korekci naprosto přesně. Nakonec Dax uzavřel takřka v polovině svého denního rozpětí. Dnes jsme otevřeli na hranici včerejšího uzavření.

Důležité oblasti

  • Support: 12 633

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 16:00 USD ISM – Tento report poslední dobou dokáže Dax poměrně hodně ovlivnit.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Nyní se nacházíme na poměrně významném místě, které by mohlo určit směr Daxu na dalších několik dní. Na straně long máme ze včera dva vrcholy (12 800 a 12 840), které když překonáme, tak můžeme očekávat útok na high swingu z 28.5.
  • Na straně short máme low ze včera a low z pátku, které když překonáme, tak můžeme očekávat test zahuštěného low swingu z 31.5.
  • Nezapomínejme také na pravděpodobnost 80 %, že dnes můžeme očekávat uzavření v rozmezí včerejšího rozpětí.

Analýza Daxu 5.6.2018

Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.