DAX 5. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Středeční seance byla opravdu hodně zajímavá a docela i náročná na psychiku. Pouze pro připomenutí, včerejší hypotéza zněla long, protože jsme měli velmi vysoké pravděpodobnosti na proražení úterního high i uzavření gapu. Dax nejdříve vyrazil strmě dolů a prorazil všechny hlavní supporty. Následně našel kupce až na swing low z 28.3., jakmile Dax našel kupce, tak pokračoval vzhůru, uzavřel gap i nakonec překonal tížené úterní high. Dnes Dax otevřel opravdu velmi silně a překonal velikonoční high z 29.3.

Důležité oblasti

  • Support: 12 069

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • žádné makro zprávy, který by mohly výrazně ovlivnit Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Aktuálně Dax míří poměrně silně nahoru. Máme docela velkou pravděpodobnost, že v průběhu dne se Dax navrátí do rozpětí předešlé seance, takže shortové obchody mají jasně definovaný cíl. Na nižších cenách je i poměrně pěkný support 12 069, kde bychom mohli nalákat kupce.
  • Pokud Dax bude pokračovat takto silně nahoru, tak bych byl velmi opatrný s případnými shorty.

Analýza Daxu 05.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.