Dax 5. 10. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seanci jsme otevřeli rostoucím gapem nad nejvyšší cenou Daxu. Obchodníci se shodli na tom, že ceny jsou příliš vysoké a z toho důvodu vstoupili do trhu prodejci, kterým se podařilo vrátit Dax na hodnoty předchozího dne. Hodny předchozího dne zafungovaly jako support, na kterém se do akce pustili kupci. Těm se podařilo celé ranní ztráty vymazat a vytvořit nové high na ceně 12976. Následně došlo ke korekci a seance byla uzavřena na ceně 12940 v těsné blízkosti své denní férové ceny.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena v blízkosti včerejší ceny close a VPOC. Jsme uprostřed včerejšího rozpětí a nemáme nad sebou ani pod sebou jasné s/r úrovně, kterých bychom se mohli chytit. Pro kupce stále považujeme za cíl cenu 13000. Prodejci by se naopak mohli pokusit o návrat k nižším cenám s prvním cílem na 12900. Další cíl by pak mohla být netestovaná férová cena seance 2. 10. na hladině 12860.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.