DAX 5. 9. 2018

Takový propad jsme rozhodně nečekali. Očekávali jsem spíše návrat do rozpětí pondělí a pak zpomalení než 240 bodový pohyb short. Dnes otevíráme s výrazným shortovým gapem a míříme nadále níž. Low úterka již bylo proraženo.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 217, 12 302
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné zprávy vyloženě pro Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

Aktuálně jsou na Daxu silnější medvědi, kteří mají na dostřel dva targety, kterými jsou ceny 12 125 a 12 105, což jsou low swingu z 17.8. a 15.8. Jestliže do trhu vstoupí kupci, tak bychom mohli najít prodejce na 12 217, pokud se dostaneme až nad 12 240 lze očekávat větší korekci směrem k další rezistenci na 12 302. Vzhledem k tomu, že úroveň kolem ceny 12 105 byla již jednou testována, lze očekávat další propad do poměrně zahuštěné zóny z druhé půlky března.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.