DAX 4. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance rovněž nenásledovala naše očekávání. Do vyhlášení amerického reportu ISM byl Dax opravdu velmi klidný. Na bázi vyhlášení reportu Dax výrazně spadl, aby pak následně celý propad zkorigoval. Dax uzavřel v půlce svého rozpětí, dnes otevřel s rostoucím gapem, který je již uzavřený.

Důležité oblasti

  • Support: 12 636

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 americká nezaměstnanost.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes otevíráme uprostřed včerejšího rozpětí a lze pouze těžko odhadnout, jestli trh půjde prorazit včerejší high nebo low. Statistika na proražení jednoho extrému je 83 %, jakmile však Dax prorazí jeden vrchol, tak se spíše vyplatí následně směřovat obchody zpět do rozpětí, protože máme 90 % pravděpodobnost na uzavření uvnitř minulé seance. Je však důležité pamatovat, že je dnes vyhlášení americké nezaměstnanost, která může velmi výrazně rozhýbat trhem.

Analýza Daxu 4.5.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.