DAX 4. 4. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včera jsme měli poměrně líný den, kdy jsme po otevření prorazili čtvrteční low, kde jsme našli kupce a vyrazili vstříc vyšším cenám. Na zmíněném slabším supportu jsme našli prodejce, kteří dokázali dostat cenu dolů. Uzavřeli jsme takřka na úplném vrcholu. Po otevření Dax klesá, gap uzavřen nebyl.

Důležité oblasti

  • Slabší – Rezistence: cca 12 105
  • Support: cca 11 979, 11 911

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 11:00 CPI Flash Estimate

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes máme poměrně slibnou indikaci v podobě statistiky na long. Máme jak vysokou pravděpodobnost na uzavření gapu a na překonání včerejšího high. Jakýkoliv long tedy bude mít tyto dva zmíněné profit targety. Pokud by kupci byli nadále silní, lze očekávat uzavření gapu mezi úterní a čtvrteční seancí. Jestliže do trhu vstoupí prodejci, tak kupce můžeme hledat na dvou supportech v podobě trend linek.

Analýza Daxu 04.04.2018

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.