DAX 4. 1. 2019

Včera jsme očekávali spíše pohyb vzhůru s cílem průrazu středečního low. To se nestalo a Dax spíše padal a uzavřel blízko low. Dnes otevíráme s dalším signifikantním gapem přímo uprostřed rozpětí středy a čtvrtka.

Důležité oblasti,

  • Resistence: 10 600
  • Support: /

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 70 % na překonání včerejšího low na 10 386.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 14:30 – USD – Americká nezaměstnanost

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes je opravdu velmi těžké říci, kudy by se Dax mohl vydat. Máme jasný target na long straně v podobě neuzavřeného gapu – 10 630 a na straně short máme rovněž gap na ceně 10 414 i 70 % pravděpodobnost, že prorazíme low. Každý long / short obchod má tedy jasně stanovené targety. V případě, že se dostaneme pod včerejší low, lze očekávat vstup kupců. Podobnou situaci můžeme očekávat v případě průrazu 10 630, kde můžeme očekávat vstup prodejců.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.