DAX 4. 9. 2018

Včerejší seance byla poměrně líná bez žádných zajímavostí. Dvakrát jsme našli kupce pod včerejším low. Rezistence na 12 356 zafungovala velmi dobře a na této ceně máme i včerejší high. Dnes jsme vyrazili prudce vzhůru, což nám otevírá nové statistiky.

Důležité oblasti

  • Resistence: 12 444
  • Support: 12 335

Statistiky pro dnešní den

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 16:00 ISM Manufacturing – sice je to americký report, ale často velmi ovlivňuje i Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dneska jsme svědky velmi agresivního longu. Dvě statistiky nám nyní hovoří pro návrat zpět do rozpětí včerejšího range, takže jakékoliv shorty mají jasný target. Nicméně v takovéto dny jako dnes je určitě vhodné nejít agresivně proti proudu bez žádného plánu pouze na bázi statistiky. Zpomalit bychom mohli kolem ceny 12 380, a prodejci by mohli vstoupit na ceně 12 444, ale to už by návrat zpět do včerejšího rozpětí představoval poměrně hodně akce na jeden den.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.