DAX 31. 7. 2015

Čtvrteční Dax opět vyplnil naše předpoklady. Od deváté hodiny, kdy otevírá Londýn, jsme dostali reakční prodejní aktivitu na cenu 11211. Na této ceně jsme dostali kupce přesně dle našeho očekávání. Ti však nebyli dostatečně silní, aby opustili rozpětí tohoto týdne, a tak včerejší seance opět zůstala pouze v rozpětí pondělního dne.

Vzhledem k tomu, že od pondělí obchodujeme stále na stejných cenách, je vhodné vytvořit mikro kompozitní profil pro tento týden. Na první pohled je patrné, že přesvědčení o férové ceně je jasné. 11211 je silný VPOC celého týdne, proto bychom mohli dostat další pohyb k této ceně.

Ze včerejšího dne je patrné, že jsme posunuli rovnovážnou oblast na vyšší ceny a utvořili silnější low. Z toho bychom mohli usuzovat, že se kupci chtějí dostat mimo rozpětí tohoto týdne, dokud však rozpětí neprorazíme, opět je z našeho hlediska budoucí směr nejasný.

31dax

DAX 31. 7. 2015 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Hodně štěstí při obchodování!

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.