DAX 31. 5. 2018

Rekapitulace předchozího dne

Včerejší seance šla prakticky od otevření vzhůru. Vrchol seance byl na našich rezistencích, kde i do trhu vstoupili prodejci. Nicméně před případným propadem Dax stihl uzavřít. Statistika o uzavření mimo včerejší rozpětí splněna nebyla. Dnes Dax otevřel s klesajícím gapem, který měl pravděpodobnost 75 % na uzavření a v tuto chvíli je již uzavřen.

Důležité oblasti

  • Intradenní rezistence: 12 807 a 12 838
  • Intradenní support: zóna kolem 12 763, 12 737

Statistiky pro dnešní den

  • 89 % pravděpodobnost na uzavření mimo rozpětí včerejšího dne.
  • 82 % pravděpodobnost na proražení včerejšího high.
  • Více ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • Žádné vyloženě důležité zprávy na Dax.

Hypotézy pro dnešní seanci

  • Dnes nám statistika indikuje spíše long ( 89 % pravděpodobnost na uzavření mimo rozpětí, 82 % pravděpodobnost na proražení včerejšího high). Pokud by do trhu vstoupili prodejci, tak kupce můžeme nalézt na již jednou testovaném supportu 12 763, případně na 12 737. Pokud klesneme pod 12 700, tak hypotéze o vstupu silných kupců nebude již validní.

    Analýza Daxu 31.5.2018

Analýza Daxu 30.5.2018Proč obchdovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.