DAX 31. 1. 2019

Vítáme vás u poslední analýzy prvního měsíce roku 2019. Byl to jistě zajímavý měsíc plný zpráv o Brexitu. Podívejte jak nám krásně včera vyšel support na 11 136:

DAX 30min graf

Po vyhlášení FOMC Dax vystřelil nahoru, ale žádná extrémní volatilita se nekonala. Dnes otevíráme s rostoucím gapem.

Důležité oblasti,

  • Rezistence: slabší trend linka kolem ceny 11 253
  • Support: 11 187, 11 165

Statistiky pro dnešní den

  • Pravděpodobnost 64 % na proražení včerejšího high.
  • Pravděpodobnost 63 % na uzavření gapu.
  • Podrobné statistiky ve Statistické aplikaci.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Makroekonomické vyhlášení

  • 17:00 prezident německé centrální banky bude mít konferenci.

Hypotézy pro dnešní seanci

Dnes můžeme očekávat úvodní short a uzavření gapu. Jestli prodejci budou silní lze očekávat test support na 11 187 či až na 11 165 a zpomalení nebo pohyb vzhůru. Test včerejšího low není pravděpodobný.  Na vyšších cenách nemáme žádnou jasnou rezistenci až na slabší trend linku, kterou právě testujeme (8:20) a pravděpodobně od ní půjdeme k uzavření gapu. První cíl pro kupce na straně long je high z úterý a následně high z pátku.

DAX 30min graf

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Upozornění
Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji. Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.